TTC EERNEGEM nieuwsbrief week 16

zaterdag 20 februari 2016:
B-ploeg weer vlot naar de tweede plaats,
D en F-ploeg blijven tweede

 
tweede prov A
Waregem A - Eernegem A 12-4

Koen Feys C2 4
Christophe Clauw C4 0
Joris Gadeyne C4 0
Hans Verplancke C6 0








 

Waregem C2, C4, C4, C4 tegen Koen C2 : 0-4
Waregem C2, C4, C4, C4 tegen de rest: 12-0
Zware nederlaag tegen de tweede in  de stand.
Koen FEYS is wel de beste man in de zaal !
 
 

derde prov C
Eernegem B - Roeselare C 12-4
 
Lennert Ditillieu C6 4
Glenn Vermote C6 4
Jens Tylleman D0 4








Makkelijke overwinning tegen E2, E2, E4, E4
De B-ploeg komt al even makkelijk weer op de tweede plaats
(na de nederlaag van Meulebeke in Sint-Denijs, en Meulebeke moet
nog tegen leider Sportline Torhout C).
We supporteren dus allemaal voor de B-ploeg.
 
 

derde prov A
Sobeka C - Eernegem C 11-5

Kenny Azou D4 3
Johan De Smedt D6 1
Stefaan Roose E0 1
Jan Vandecavey E0 0








 

Heel sterke thuisploeg met C6, D4, D4, D6.
Kenny drie op vier.
Kranig verweer

 
vijfde prov  A
Eernegem D - Knokke-Heist C 16-0
 
Omer Tylleman E2 4
Koen Vanthournout E2 4
Jari Claeys E6 4
Michiel Verplancke E6 4








 
Heel vlotte zege tegen E6, E6, NG, NG
Alleen Jari maakt het spannend met een vijfsetter op 2 punten.
Voor de rest allemaal 3-0 of 3-1

 
vijfde prov B
Eernegem E - BYE
 
De E-ploeg moest niet aantreden dit weekend en blijft derde.

vijfde prov C
Eernegem F - Oostkamp D 12-4
 
Robbe Clauw E6 4
Steven Rogiers E6 2
Bjorn Schoonvaere E6 2
Marshall Dewanckele NG 0








 

De F-ploeg bevestigt opnieuw tegen E6, E6, NG, NG
 
 


Het subjectieve oordeel van de voorzitter
 
Ploeg van de week
EERNEGEM D wint vlot met 16-0 tegen de laatste en blijft
tweede. De thuismatch tegen Roeselare D zal beslissen
over de titel.
 
Performance deze week
Kenny AZOU D4 wint van Jean-Pierre DIERICK C6 met 3-0 !
 
Spelers van de week
Koen FEYS C2 wint er vlot 4 op 4 tegen Waregem (tweede in tweede prov!) C2, C4, C4, C4
en blijft een fantastische terugronde spelen
Kenny AZOU D4 wint 3 op 4 tegen Sobeka (C6, D4, D6) en blijft een fantastisch seizoen spelen
 
Bijzondere vermelding voor
Michiel VERPLANCKE E6, Jari CLAEYS E6 en Robbe CLAUW E6  winnen 4 op 4 tegen E6, E6, NG, NG

 

 

 


TTC EERNEGEM nieuwsbrief week 15

zaterdag 6 februari 2016:
rampweekend:
B en D-ploeg krijgen klop in Torhout


tweede prov A
Eernegem A - Koekelare A 7-9
 

Koen Feys C2 2
Christophe Clauw C4 2
Joris Gadeyne C4 3
Robbe Clauw E6 0








 
Eerste nederlaag ooit van Eernegem in de derby tegen Koekelare (C4, C4, C4, D0)
Verzachtende omstandigheid: de zoveelste 7-9 met een onvolledige opstelling
(drie effectieven en één reserve)
De voorsprong op voorlaatste Tielt A (dat weeral een cadeau kreeg) is herleid tot 4 puntjes !
En de volgende wedstrijden zijn tegen de eerste en de tweede in de stand...
die zelfs kompleet niet te winnen vallen.

 

derde prov C
Sportline Torhout C - Eernegem B 14-2

Lennert Ditillieu C6 0
Glenn Vermote C6 2
Hans Verplancke C6 0
Jens Tylleman D0 0








 
Hoogmoed komt voor de val.
Eernegem B (pas tweede geworden in de stand) zou zogezegd eens puntjes gaan pakken
tegen leider Torhout C (C2, D0, D0, D0) en werd daarom ‘gespaard’
In werkelijkheid werd het een afstraffing: alle wedstrijden werden verloren in een droge 3-0 of 3-1
Enkel Glenn kon winnen van 2 x D0

 
 
derde prov A
Eernegem C - Roeselare B 7-9

Kenny Azou D4 3
Johan De Smedt D6 2
Stefaan Roose E0 1
Jan Vandecavey E0 1








 
Kranig verweer van de C-ploeg tegen Roeselare B (D2, D4, E0, E2)
Bij 6-8 kan Johan winnen tegen D4, maar verliest Kenny nipt in 5 sets van D2

vijfde prov A
Sportline Torhout F - Eernegem D 11-5

Quinten Dumarey E2 2
Omer Tylleman E2 1
Koen Vanthournout E2 2
Steven Rogiers E6 0








 
De vierde tegen leider Eernegem D.
Bij 5-5 was alles nog mogelijk, maar dan gaat het licht uit en 11-5
tegen E0, E2, E2, E2, ook op papier een sterkere ploeg.
Eernegem D, dat sinds september aan de leiding stond, moet daardoor de
leidersplaats afstaan aan Roeselare D.
 

vijfde prov B
Eernegem E - BYE
De E-ploeg moest dit weekend nuiet spelen en blijft derde in de stand


vijfde prov C
Smude Diksmuide C - Eernegem F 1-15
 
Jari Claeys E6 4
Bjorn Schoonvaere E6 4
Pieter Vandecasteele E6 3
Michiel Verplancke E6 4








 
Heel makkelijke overwinning tegen de laatste in de stand (E6, E6, NG, NG)
Enkel Pieter verloor een wedstrijd op twee punten in de vijfde set.
 
 
Het subjectief oordeel van de voorzitter
 
Ploeg van de week
EERNEGEM F wint met 1-15 en blijft tweede in de stand
 
Performances dit weekend
Jan Vandecavey E0 wint van Thomas Haspeslagh D4 met 3-1
 
Speler van de week
De drie spelers van de F-ploeg die vier op vier halen:
Michiel, Jari en Bjorn

 

 

 


TTC EERNEGEM nieuwsbrief week 14

zaterdag 30 januari:
 
tweede prov A
Eernegem A - Meulebeke C 7-9
 
Koen Feys C2 4
Christophe Clauw C4 1
Joris Gadeyne C4 2
Michiel Verplancke E6 0








 

Van kwaad naar erger voor de onvolledige A-ploeg.
Nu ook verloren tegen de derde laatste (C4, C4, C4, C6)
Koen houdt zich kranig: weeral 4 op 4
 

derde prov C
St.-Denijs A - Eernegem B 4-12

Lennert Ditillieu C6 4
Glenn Vermote C6 4
Hans Verplancke C6 3
Kenny Azou D4 1








 

Mooie overwinning op verplaatsing tegen D0, D0, D0, D4
Alle vier de belles gewonnen op enkele punten in de vijfde set
Best dat het niet andersom was...
Lennert nog ongeslagen in 2016.
EERNEGEM B blijft op de verhoopte tweede plaats.

 
derde prov A
Eernegem C - Paletje Roeselare B 4-12

Jens Tylleman D0 3
Stefaan Roose E0 1
Jari Claeys E6 0








Kranig verweer van een onvolledige C-ploeg tegen Paletje (D4, D4, D6, D6)
EERNEGEM C blijft laatste.

 
vijfde prov A
Oostende E - Eernegem D 6-10
 
Quinten Dumarey E2 2
Omer Tylleman E2 4
Koen Vanthournout E2 3
Sven Van Vooren E6 1








 

Niet zo makkelijk in Oostende E (E2, E4, E6, E6)
Omer E2 wint er 4 op 4
EERNEGEM D blijft virtueel aan de leiding in vijfde prov
 

vijfde prov B
Eernegem E - Nieuwpoort E 12-4

Steven Rogiers E6 4
Bjorn Schoonvaere E6 4
Pieter Vandecasteele E6 4






 

Met zijn drieën een heel makkelijke overwinning tegen 4 x NG
Geen setje toegegeven.
EERNEGEM E blijft derde.
 

vijfde prov C
Eernegem F - Zandvoorde N 9-7

Robbe Clauw E6 4
Robin Dhondt E6 3
Koen Dhondt NG 1
Marshall Dewanckele NG 1








 

De zoveelste 9-7 winst van Eernegem F (die tweede blijft)
Spannende wedstrijd tegen Zandvoorde met  E6, E6, E6, NG
(en dus iets sterker op papier dan Eernegem).
Robbe vlot 4 op 4.
Na 7 jaar de eerste wedstrijd voor Marshall in competitie
en direct de beslissende overwinning tegen de NG van Zandvoorde.
 

Het subjectief oordeel van de voorzitter
 
Ploeg van de week
Ook zonder Johan SCHAEP (gekwetst) blijft EERNEGEM B winnen
 
Performances deze week
Kenny AZOU D4 wint van Hans DESMET D0 (Sint-Denijs) met 3-1
Stefaan ROOSE E0 wint van Simon HOLLEVOET D4 (Paletje) met 3-1
 
Speler van de afgelopen weken
Koen FEYS C2 haalt in 2016 12 op 12
(dus telkens 4 op 4, maar zijn ploeg de verzwakte A-ploeg verliest telkens)

 

 

 


TTC EERNEGEM nieuwsbrief week 13


zaterdag 23 januari 2016
B-ploeg ziet het weer zitten !
Voor het overige drie derby’s tegen Torhout
(2 – 1 voor Torhout)

 
tweede prov A
Menen B - Eernegem A 10-6

Koen Feys C2 4
Joris Gadeyne C4 2
Omer Tylleman E2 0







 
Met 2 vaste spelers + een E-speler-reserve naar de laatste (D0, D2, D2, D2), dat
zagen de thuisspelers uiteraard graag komen.
De eerste overwinning van het seizoen voor Menen B.
De voorsprong van Eernegem A op de voorlaatste slinkt...
 

derde  prov C
Eernegem B - Meulebeke D 14-2

Lennert Ditillieu C6 4
Johan Schaep C6 4
Glenn Vermote C6 4
Hans Verplancke C6 2








 

 
Alles op de B-ploeg (tweede) tegen Meulebeke D (derde).
Meulebeke niet zo sterk als verwacht (C6, D0, D0, E0).
Formidabele thuiswedstrijd van Lennert, Johan, Glenn (4 op 4)
Rollen nu omgekeerd: EERNEGEM B tweede en MEULEBEKE D derde.
 

 

derde prov A
Sportline Torhout E - Eernegem C 12-4

Jens Tylleman D0 2
Johan De Smedt D6 1
Stefaan Roose E0 1
Jan Vandecavey E0 0








 
Voorlaatste Torhout E (D4, D6, E0, E0) tegen laatste Eernegem C (D0, D6, E0, E0)
Eernegem sterker op papier, volgens de klassementen, maar toch zware nederlaag in Torhout.
De C-ploeg blijft uiteraard alleen laatste.
 

 
vijfde prov A
Eernegem D - BYE
De D-ploeg moest niet aantreden deze week
(blijft gedeeld leider)
 

vijfde prov B
Sportline Torhout G - Eernegem E 13-3

Steven Rogiers E6 0
Bjorn Schoonvaere E6 2
Sven Van Vooren E6 1
Pieter Vandecasteele E6 0








 
Ook hier een zware nederlaag tegen Torhout, maar de
tegenstrever was ook op papier merkelijk sterker (E4, E4, E4, E6)
Bjorn wint toch 2 x E4
 

 
vijfde prov C
Sportline Torhout H - Eernegem F 7-9

Robbe Clauw E6 2
Jari Claeys E6 2
Robin Dhondt E6 2
Michiel Verplancke E6 3








 
De spannendste match van dit weekend tegen Torhout H (E4, E6, NG, NG)
met 7 belles.
Eerst 1-5 voorsprong, dan 6-6 gelijk en op het einde uiteindelijk toch 7-9 winst.
Michiel maakt het verschil met 3 op 4, Robbe verliest tweemaal een belle op twee punten.
 
 
Het subjectieve oordeel van de voorzitter
 
Ploeg van de week
EERNEGEM B
 
Performances deze week
Nihil
 
Speler van de week
Bjorn SCHOONVAERE E6 wint 2 x E4 in Torhout
 
Eervolle vermeldingen
Koen FEYS : twee weken na elkaar 4 op 4
Lennert DITILLIEU, Glenn VERMOTE en Johan SCHAEP: 4 op 4 tegen de tweede!
Michiel VERPLANCKE zorgt voor de 9 (met 3 op 4)

 

 

 


TTC EERNEGEM nieuwsbrief week 12

zaterdag 16 januari 2016:
een hele heksentoer voor Glenn om de
ploegen samengesteld te krijgen
Toch nog drie overwinningen.

 
tweede prov  A
Eernegem A - Lauwe C 6-10

Koen Feys C2 4
Christophe Clauw C4 0
Joris Gadeyne C4 2








Weinig over te zeggen:
eerst met drie, dan met twee tegen C6, C6, D0, D0
Vlot vier op vier voor Koen

 

derde prov C
Brugge C - Eernegem B 5-11

Johan Schaep C6 4
Hans Verplancke C6 3
Jens Tylleman D0 2
Kenny Azou D4 2








 

Vlotte overwinning tegen D2, D2, D2, E0
Invaller Kenny D4 wint met 3-0 van ‘T Jonck D2
 
 

derde prov A
Eernegem C - Menen C 7-9

Johan De Smedt D6 0
Stefaan Roose E0 1
Jan Vandecavey E0 2
Jari Claeys E6 0








 

Jammer, een iets sterkere ploeg had zeker kans tegen D2, D2, E0.
De C-ploeg blijft op de laatste plaats.

 

vijfde prov A
Brugge G - Eernegem D 5-11

Quinten Dumarey E2 4
Koen Vanthournout E2 4
Sven Van Vooren E6 3







 
Heel vlotte overwinning tegen 4 X NG
Enkel Sven verliest een match met 3-2 in de belle
 
 

vijfde prov B
Eernegem E - Easypay D 12-4

Steven Rogiers E6 4
Bjorn Schoonvaere E6 4
Pieter Vandecasteele E6 4






 

Heel vlotte overwinning tegen 4 x NG
 
 

vijfde prov C
Eernegem F - Wenduine E 4-12

Robbe Clauw E6 2
Robin Dhondt E6 1
Michiel Verplancke E6 1
Cédric Robaey NG 0








 

Nederlaag tegen een sterkere ploeg: E4, E4, E6, E6
Robbe en Robin winnen wel elk een E4
 
 
Het subjectieve oordeel van de voorzitter
 
Ploeg van de week
Geen echte ploeg van de week, deze week
 
 
Performances deze week
Enige performance deze week:
Jan VANDECAVEY E0 wint van Jeroen RYCKEBOSCH D2 (Menen) met 3-0
 
 
Speler van de week
Jan VANDECAVEY E0 wint vlot 2 op 3 : D2 en E0

 

 

 


TTC EERNEGEM nieuwsbrief week 11

zaterdag 12 december 2015:
laatste speeldag van de heenronde
4 overwinningen (A,B,D,E) , 1 nederlaag ©
 

tweede prov A
Eernegem A - Tielt A 13-3

Koen Feys C2 3
Christophe Clauw C4 3
Joris Gadeyne C4 3
Lennert Ditillieu C6 4








 
tegen de voorlaatste in de stand Tielt A (C4, D0, D0, D2)
moest gewonnen worden en werd vlot gewonnen.
Lennert, man van de match: 4 op 4


derde prov C
Lauwe E - Eernegem B 6-10

Glenn Vermote C6 3
Hans Verplancke C6 4
Jens Tylleman D0 3
Bjorn Schoonvaere E6 0










Veel viersetters tegen D2, D4, D4, D4
Enkel Hans (4 op 4) laat zich niet verrassen door een D-speler


derde prov A
Eernegem C - Tielt B 5-11

Kenny Azou D4 3
Stefaan Roose E0 1
Jan Vandecavey E0 0
Robbe Clauw E6 1









 
Mooie match tegen een iets sterkere tegenstrever: D4, D6, D6, D6
Kenny vlot 3 op 4,
invaller Robbe (E6) verrast ook zichzelf door een D6 te winnen


vijfde prov A
Zandvoorde O - Eernegem D 1-15

Quinten Dumarey E2 4
Omer Tylleman E2 4
Koen Vanthournout E2 4
Sven Van Vooren E6 3








 
Heel makkelijke overwinning tegen 4x NG
Enkel Sven laat zich éénmaal verrassen
Eernegem D blijft aan de leiding
 

vijfde prov B
Eernegem E - Wenduine F 16-0

Steven Rogiers E6 4
Pieter Vandecasteele E6 4
Jari Claeys E6 4
Michiel Verplancke E6 4








 
Heel makkelijke overwinning tegen 4 xNG
In totaal moeten maar drie setjes toegegeven worden
 
 

vijfde prov C
Eernegem F – BYE
Moest niet aantreden dit weekend
(maar blijft tweede)
 
 
Het subjectief oordeel van de voorzitter
 
 
Ploeg van de week
EERNEGEM E wint met 16-0
 
Performances deze week
Robbe Clauw E6 kon dit weekend een veel hoger geklasseerde winnen,
een D6: Stijn Berteloot van Tielt met 3-0
(meteen vier klassementen hoger)
 
Spelers van de week
Dit weekend veel spelers met 4 op 4
Lennert,
Hans,
Quinten, Koen, Omer,
Steven, Pieter, Jari en Michiel

 

 

 


TTC EERNEGEM nieuwsbrief week 10

zaterdag 28 november 2015:
de voorlaatste speeldag van de heenronde
Volgende speeldag: zaterdag 12 december 2015


tweede prov A
Atanis Kortrijk A - Eernegem A 10-6

Koen Feys C2 3
Christophe Clauw C4 2
Joris Gadeyne C4 1
Sven Van Vooren E6 0









 
Weer met een verzwakte ploeg tegen 4 xC4
De afwezigheid van Johnny en het beperkte zicht van Joris
doet zich gevoelen.
Er staan maar drie ploegen meer achter ons.
 


derde prov C
Eernegem B - Heule A 15-1

Lennert Ditillieu C6 4
Hans Verplancke C6 4
Jens Tylleman D0 3
Kenny Azou D4 4









 
Zelf een ‘verzwakte’ B-ploeg wint met 15-1 tegen D0, D2, D4, E6
(maar kan men spreken van een verzwakking als de invaller er 4 op 4 wint ?)


derde prov A
Oostduinkerke C - Eernegem C 11-5

Johan De Smedt D6 1
Jan Vandecavey E0 3
Omer Tylleman E2 1
Koen Vanthournout E2 0









 
Nederlaag, maar heel sterk verweer tegen D2, D2, D2, D4
(volgens de klassementen moest dat een 16-0 nederlaag geweest zijn)


vijfde prov A
Eernegem D - BYE
De D-ploeg was vrij deze week
(blijft samen met Roeselare aan de leiding)
 

vijfde prov B
Oostende G - Eernegem E 0-16 FF
forfait van Oostende


vijfde prov C
Oudenburg D - Eernegem F 8-8

Jari Claeys E6 1
Robbe Clauw E6 2
Robin Dhondt E6 2
Michiel Verplancke E6 3









 
Mooi gelijkspel tegen E4, E6, E6, NG
1-1, 2-2, 3-3, 4-4, 5-5, maar plots 7-5 en 8-6
Robbe en Robin houden het hoofd koel in de laatste
twee wedstrijden (tegen E4 en E6) en slepen nog een gelijkspel
uit de brand. Dit ploegje heeft toekomst !
 
 
Het subjectieve oordeel van de voorzitter
 
Ploeg van de week
EERNEGEM B wint heel makkelijk met 15-1 van Heule A
 
Performances (5 deze week !)
Kenny Azou D4 wint van Kris Lammens D0 met 3-0
Jan Vandecavey E0 wint van Christiaan Beke D2 3-0, Frans Declercq D2 3-2 en Paul Cerdobbel D4 3-2
Omer Tylleman E2 wint van Paul Cerdobbel D4
 
 
Speler van de week
Jan Vandecavey E0 wint op één speeldag
drie spelers die hij volgens het klassement normaal zwaar moet verliezen (D2, D2, D4)
Heel sterke prestatie op verplaatsing.

 

 

 


TTC EERNEGEM nieuwsbrief week 9

zaterdag 21 november 2015:
eervolle vermelding voor Face, die geen set verliest
Eernegem (A en C) – Ingelmunster (A en B) 2-0


tweede prov A
Eernegem A - Easypay Ingelmunster A 14-2

Koen Feys C2 3
Christophe Clauw C4 2
Joris Gadeyne C4 3
Glenn Vermote C6 2









 
Heel vlotte overwinning tegen C4, C6, NG
Koen verliest geen set !


derde prov C
Zandvoorde G - Eernegem B 16-0
Forfait van onze B-ploeg! :(
Bart Olivier(C6), Johan Schaep(C6) en Hans Verplancke(C6) zijn allen geblesseerd, net zoals Johnny Crampe C4
 

derde prov A
Eernegem C - Easypay Ingelmunster B 9-7

Lennert Ditillieu C6 3
Jens Tylleman D0 1
Kenny Azou D4 0
Johan Desmedt D6 1









 
Pas de tweede overwinning van de C-ploeg dit seizoen.
Nipte zege tegen D0, D0, D4
Extra spannend op het eind: bij stand 7-7 winnen
Johan (18-16) en Lennert (11-5) allebei hun match in de vijfde set
vijfde prov A
Roeselare D - Eernegem D 8-8

Jan Vandecavey E0 3
Quinten Dumarey E2 1
Omer Tylleman E2 1
Koen Vanthournout E2 3









 
Gelijkspel tegen medeleider Roeselare (E2, E4, E4, E4)
Gelukkig was Jan er om de ploeg te versterken.
Koen verliest pas zijn eerste wedstrijd (tegen E2 met 3-0)
Roeselare D en Eernegem D blijven nu samen aan de leiding.
 
 

vijfde prov B
Eernegem E - Houthulst D 5-11

Sven Van Vooren E6 3
Steven Rogiers E6 1
Bjorn Schoonvaere E6 0
Pieter Vandecasteele E6 1









 
Nederlaag tegen de leider Houthulst (E2, E4, E6, NG)
Sterke prestatie van Sven.
De E-ploeg staat nu op de derde plaats.
 


vijfde prov C
Eernegem F - Izegem C 2-14
Robbe Clauw E6 1
Robin Dhondt E6 1
Koen Dhondt NG 0






Zware nederlaag tegen medeleider Izegem C, die veel sterker was
met E2, E4, E4, E4 in vijfde provinciale !
Robbe wint een E2, Robin wint een E4
 
 
HET SUBJECTIEF OORDEEL VAN DE VOORZITTER
 
Ploeg van de week
EERNEGEM C behaalt de tweede overwinning van het seizoen
en staat niet meer op de laatste plaats
Sterke zenuwen op 7-7
Lennert uitmuntend met 3 op 3
 
Performance deze week
Robbe CLAUW E6 wint van Joris VANHAVERBEKE E2 met 3-2 (12-10 in vijfde set)
 
Speler van de week
Sven VAN VOOREN E6 wint tegen leider Houthulst 3 spelers: E4, E6 en NG
 
Eervolle vermeldingen
Johan DE SMEDT D6 wint een spannende vijfsetter tegen VANLERBERGHE D4
Robin DHONDT E6 wint een spannende vijfsetter tegen BUYSE E4
 
en ook eervolle vermelding aan Koen, Joris, Lennert
die al hun wedstrijden winnen dit weekend

 

 

 


TTC EERNEGEM nieuwsbrief week 8

zaterdag 14 november 2015:
slechts drie ploegen moesten aantreden,
slechts één ploeg wint
(D, E en F-ploeg in vijfde prov vrij)

tweede prov A
Gullegem F - Eernegem A 10-6

Koen Feys C2 3
Christophe Clauw C4 2
Joris Gadeyne C4 0
Johan Schaep C6 1









 
Ondermaatse prestaties tegen C4, C6, C6, C6, de derde laatste.
Joris had last van het slecht zicht in Gullegem
en kon geen
enkele match winnen
(wel 2 vijfsetters verliezen op twee punten).
Niettegenstaande kwetsuur kon Johan wel een match winnen.
De A-ploeg zal nu voortaan naar beneden in de rangschikking
moeten kijken ipv naar boven.
Topspeler Johnny Crampe wordt duidelijk gemist...


derde prov C
Eernegem B - Nieuwpoort C 13-3

Lennert Ditillieu C6 4
Glenn Vermote C6 4
Jens Tylleman D0 2
Kenny Azou D4 3









 
De tegenstand was niet zo sterk (D2, D6, E0, E0)
Invaller Kenny Azou wint er wel 3 op 4.
Lennert verliest zelfs geen set !

derde prov A
Gullegem G -Eernegem C 14-9


Johan De Smedt D6 1
Omer Tylleman E2 1
Robbe Clauw E6 0
Michiel Verplancke E6 0









 
De tegenstand was te sterk: C6, D0, D6, E0
Enkel Johan en Omer kunnen een match winnen.
Invaller Robbe verliest een vijfsetter tegen E0 op twee punten.
HET SUBJECTIEF OORDEEL VAN DE VOORZITTER
 
ploeg van de week
EERNEGEM B is de enige ploeg die dit weekend kan winnen
en blijft op de derde plaats
 
performance deze week
Omer TYLLEMAN E2 wint van Chris VAN BIERVLIET D6
 
speler van de week
Kenny AZOU D4 valt weer mooi in bij de B-ploeg
en bewijst dat hij derde provinciale perfect waard is.
Hij wint nu D2, D6, E0

 

 

 


TTC EERNEGEM nieuwsbrief week 7

zaterdag 7 november:
D-ploeg, E-ploeg en F-ploeg staan alle drie
(virtueel) aan de leiding in hun reeks in vijfde provinciale
 
 

tweede prov A
Eernegem A - Wenduine B 7-9

Koen Feys C2 3
Christophe Clauw C4 1
Joris Gadeyne C4 3
Robbe Clauw E6 0









 
Johnny (C4) is voor lange tijd uit met een spierscheur.
Heel sterke prestatie met een onvolledige ploeg
tegen C0, C2, C4 en D4.
Volledig was dit gewoon een winstpartij !


derde prov C
Zonnebeke B - Eernegem B 5-11

Lennert Ditillieu C6 2
Johan Schaep C6 4
Jens Tylleman D0 3
Kenny Azou D4 2









Normale overwinning tegen C4, D2, E2 en NG.
Johan 4 op 4.

derde prov A
Eernegem C - Zandvoorde E 0-16

Johan De Smedt D6 0
Stefaan Roose E0 0
Omer Tylleman E2 0
Robin Dhondt E6 0









De laatste tegen de eerste in de stand.
Een ongelijke strijd tegen C4, C4, C4, D0
Toch konden nog 6 setjes uit de brand gesleept worden.


vijfde prov A
Bredene B - Eernegem D 1-15

Quinten Dumarey E2 4
Koen Vanthournout E2 4
Jari Claeys E6 3
Michiel Verplancke E6 4









Heel vlotte overwinning tegen E6, E6, E6, NG
Michiel (E6) 4 op 4
Enkel Jari verliest een match en dan nog nipt in vijfde set met 13-11

vijfde prov B
Eernegem E - Brugge F 16-0

Sven Van Vooren E6 4
Steven Rogiers E6 4
Bjorn Schoonvaere E6 4
Pieter Vandecasteele E6 4










 
Te makkelijke overwinning tegen 4 x NG


vijfde prov C
Eernegem F – BYE
Eernegem F moest dit weekend niet aantreden,
maar blijft aan de leiding.
 
 
HET SUBJECTIEVE OORDEEL VAN DE VOORZITTER
 
Ploeg van de week
EERNEGEM B wint nog vlot met 5-11, niettegenstaande
3 x C6 niet beschikbaar waren: Glenn, Hans en Bart
 
Performances deze week
De enige performance deze week (winst tegen 2 klassementen hoger):
Joris GADEYNE C4 wint van Elisabeth KONING C0 met 3-1
 
Speler van de week
(heel subjectief deze week):
Joris GADEYNE C4 wint van C0, C2 en D4
 
Verder sterke prestaties van
Johan SCHAEP C6 wint van C4, D2, E2, NG
Michiel VERPLANCKE E6 wint van E6, E6, E6, NG

 

 

 


TTC EERNEGEM nieuwsbrief week 6


zaterdag 24 oktober 2015:
Alle ploegen winnen, met uitzondering van de A-ploeg

tweede prov A
Houthulst B - Eernegem A 9-7

Koen Feys C2 1
Christophe Clauw C4 3
Johnny Crampe C4 1
Joris Gadeyne C4 2










Bijna een stunt op verplaatsing bij de leider Houthulst A (C0, C2, C4, C6),
met in zijn rangen Jeroen Vanmassenhove, nog ongeslagen dit seizoen.
 
Halverwege een positieve verrassing:
Vanmassenhove kan niet overweg met de lange
verdediging van Christophe
en verliest zijn eerste wedstrijd van het seizoen met 1-3
tegen een prille C4.
 
Tweede verrassing: ook Johnny doet het fantastisch tegen Vanmassenhove
en wint de eerste twee sets. Op 8-7 in de derde set probeert Johnny een bal te halen
en loopt een spierscheur op in de kuit.
Hij moet onmiddellijk opgeven, ook voor de volgende wedstrijd.
 
Derde verrassing: zelfs met zijn drieën blijft Eernegem het goed doen en gaat voor een
gelijkspel. Koen staat 2-1 voor tegen Vanmassenhove en zelfs 8-4 in de vierde
set, met verliest nog met 11-9 en 11-8.
Doodjammer: zonder de kwetsuur van Johnny kon de match alle kanten uit,
maar nu naar huis met een bittere 9-7 nederlaag tegen de leider.


derde prov C
Eernegem B - Heuvelland A 10-6

Johan Schaep C6 3
Glenn Vermote C6 3
Hans Verplancke C6 1
Jens Tylleman D0 3










tegen D0, D0, D2, D2.
Glenn verliest zijn eerste wedstrijd met verrekking,
hij kan zich herpakken en wint de volgende 3 matchen.
Hans verrekt zich in zijn tweede wedstrijd en moet opgeven.
Johan en Jens een mooie 3 op 4.

derde prov A
Wielsbeke C - Eernegem C 14-2

Kenny Azou D4 1
Stefaan Roose E0 0
Quinten Dumarey E2 1
Koen Vanthournout E2 0










Tegen een veel sterker Wielsbeke (D2, D4, D6, E0)
eerredders van Kenny (tegen D4) en van invaller Quinten (tegen E0)
 
 

vijfde prov A
Eernegem D - Oostduinkerke E 16-0 FF
Oostduinkerke gaf forfait tegen leider Eernegem D,
waardoor deze ploeg uiteraard nog verder aan de leiding blijft.

vijfde prov B
Eernegem E - Koekelare D 11-5

Sven Van Vooren E6 2
Steven Rogiers E6 3
Bjorn Schoonvaere E6 3
Pieter Vandecasteele E6 3










Vlotte overwinning tegen E6, E6, NG, NG

vijfde prov C
Eernegem F - Oostende F 9-7

Robbe Clauw E6 4
Robin Dhondt E6 4
Koen Dhondt NG 0
Cédric Robaey NG 1










Heel spannende wedstrijd tegen een sterker Oostende E6, E6, E6, NG
Zowel Robbe als Robin winnen 4 op 4 (Robin moet zelfs geen set toegeven).
Cédric zorgt voor het winnende punt door een E6 te verslaan met 3-0.


HET SUBJECTIEVE OORDEEL VAN DE VOORZITTER
 
Ploeg van de week:
EERNEGEM F (komende uit zesde prov) blijft maar
winnen in vijfde provinciale, nu al 18 op 18 en uiteraard
alleen leider !
Performance deze week
Christophe CLAUW C4 wint van Jeroen VANMASSENHOVE C0 met 3-1
(winst tegen de beste speler van tweede provinciale)
 
Speler van de week:
Christophe CLAUW C4 is outstanding tegen de leider HOUTHULST B
en wint er in Houthulst 3 op 4 (C0, C4, C6)

 

 

 


TTC EERNEGEM nieuwsbrief week 5

zaterdag 17 oktober:
Alleen de A-ploeg verliest

tweede prov A
Eernegem A - Waregem A 6-10

Koen Feys C2 4
Christophe Clauw C4 0
Johnny Crampe C4 1
Joris Gadeyne C4 1










Verlies tegen leider Waregem A met ook C2, C4, C4, C4
Koen FEYS is outstanding met 4 op 4



derde prov C
Roeselare C - Eernegem B 1-15

Lennert Ditillieu C6 4
Johan Schaep C6 4
Hans Verplancke C6 4
Stefaan Roose E0 3










Al te makkelijke zege tegen een heel zwakke tegenstrever,
die ook laatste staat (E0, E2, E4, NG)


derde prov A
Eernegem C - Sobeka Zwevegem C 12-4

Glenn Vermote C6 4
Jens Tylleman D0 4
Kenny Azou D4 1
Johan Desmedt D6 3









Eerste overwinning van de C-ploeg dit seizoen:
tegen geroutineerde spelers D4, D4, D6, D6
Het is ook de eerste keer dat de C-ploeg zo sterk staat.
Kenny zorgt voor de negen.


vijfde prov A
Knokke-Heist C - Eernegem D 1-15

Quinten Dumarey E2 3
Omer Tylleman E2 4
Koen Vanthournout E2 4
Robin Dhondt E6 4









Enkel Quinten gunt Knokke-Heist (E6, NG, NG, NG) een eerredder.
Voor de rest heel makkelijke overwinning.
Koen blijft dit seizoen nog ongeslagen.


vijfde prov B
Eernegem E - BYE
De E-ploeg was dit weekend vrij.

vijfde prov C
Oostkamp D - Eernegem F 6-10

Jari Claeys E6 3
Robbe Clauw E6 3
Michiel Verplancke E6 3
Cédric Robaey NG 1









Collectief mooie zege tegen E6, NG, NG, NG
 
 
HET SUBJECTIEF OORDEEL VAN DE VOORZITTER
 
ploeg van de week:
EERNEGEM C wint voor het eerst en dan nog overtuigend met 12-4
(maar blijft voorlopig nog laatste)
 
spelers van de week:
Johan DE SMEDT D6 is goed bezig en wint nu 2 x D4 en 1x D6
Koen FEYS C2 wint 4 op 4 tegen titelkandidaat Waregem A

 

 

 


TTC EERNEGEM nieuwsbrief week 4

zaterdag 10 oktober:
Na 4 speeldagen staan A, D en F-ploegen aan kop

tweede prov A
Koekelare A - Eernegem A 5-11

Koen Feys C2 3
Christophe Clauw C4 3
Johnny Crampe C4 3
Johan Schaep C6 2










Vlotte overwinning op verplaatsing tegen de leider (C2, C4, C4, C4),
die nu co-leider is.
Na evenwichtig begin 4-4, 5-5, uitgelopen tot 5-11.
Johan C6 (ipv Joris) deed het voortreffelijk met winst tegen 2xC4


derde prov C
Eernegem B - Sportline Torhout C 7-9

Lennert Ditillieu C6 3
Glenn Vermote C6 3
Hans Verplancke C6 1
Jens Tylleman D0 0










Jammerlijke nederlaag van de ambitieuze B-ploeg tegen Torhout C,
dat zich versterkt had met Tom Vanheers C2 (+D0, D0, D0).
Ondanks de sterke prestaties van Lennert en Glenn toch een thuisnederlaag.


derde prov A
Roeselare B - Eernegem C 11-5

Kenny Azou D4 2
Johan Desmedt D6 2
Jan Vandecavey E0 1
Michiel Verplancke E6 0










Juist als de C-ploeg sterk staat en sterk speelt, ontmoet ze een veel te sterke
tegenstrever: D0, D4, D4, E2


vijfde prov A
Eernegem D - Sportline Torhout F 14-2

Stefaan Roose E0 4
Quinten Dumarey E2 3
Omer Tylleman E2 3
Koen Vanthournout E2 4










Vlotte overwinning tegen 4xE4
Deze D-ploeg is te sterk voor vijfde prov !

vijfde prov B
Eernegem E –was vrij dit weekend


Eernegem F - Smude C 10-6

Robbe Clauw E6 3
Robin Dhondt E6 4
Koen Dhondt NG 0
Cédric Robaey NG 3










Mooie overwinning tegen een gelijkwaardige ploeg 5E6, E6, NG, NG)
Cédric Robaey NG wint 2x E6 !
 


HET SUBJECTIEF OORDEEL VAN DE VOORZITTER
 
ploeg van de week
EERNEGEM A wint de derby met 5-11 tegen een sterker
geklasseerd KOEKELARE A.
Niet te geloven:
In tweede prov A zijn er nu zes leiders met 10 punten.
Volgend weekend thuis tegen titelpretendent WAREGEM A
 
 
performances deze week
Johan DE SMEDT D6 wint van Bernard HOUTTEKIET D0 met 3-2
(drie klassementen hoger)
Kenny AZOU D4 wint van dezelfde HOUTTEKIET D0 met 3-1
(twee klassementen hoger)
 
 
Spelers van de week:
Johan SCHAEP C6 wint 2 x C4
Cédric ROBAEY NG wint 2x E6

 

 

 


TTC EERNEGEM nieuwsbrief week 3

Zaterdag 03 oktober:
Alle ploegen winnen !
(behalve de C-ploeg)

tweede prov A
Meulebeke C - Eernegem A 6-10

Koen Feys C2 3
Christophe Clauw C4 3
Johnny Crampe C4 1
Joris Gadeyne C4 3










Een spannende en lange strijd tussen het jong
geweld van Meulebeke (kampioen uit derde met C4, C4, C4, C6)
en de gevestigde waarden uit Eernegem, met niet minder
dan 9 vijfsetters (vier voor de thuisploeg, vijf voor Eernegem)


derde prov C
Eernegem B - St-Denijs A 14-2

Lennert Ditillieu C6 3
Johan Schaep C6 4
Glenn Vermote C6 3
Hans Verplancke C6 4









Sterke collectieve overwinning tegen veteranenploeg St Denijs (D0, D0, D2, D4)


derde prov A
Paletje B - Eernegem C 12-4

Kenny Azou D4 2
Stefaan Roose E0 1
Jan Vandecavey E0 1








Jammer dat de C-ploeg niet compleet was.
Moedige strijd tegen D4, D6, D6, E0

vijfde prov A
Eernegem D - Oostende E 15-1

Quinten Dumarey E2 4
Omer Tylleman E2 4
Koen Vanthournout E2 4
Michiel Verplancke E6 3









Heel makkelijke overwinning tegen E4, E6, E6, E6
Zelfs iets te makkelijk voor Quinten en Koen, die geen set moeten toestaan.
Ook ‘reserve’ Michiel E6 wint vlot 3 op 4
Deze D-ploeg moet resoluut voor de titel gaan.

vijfde prov B
Nieuwpoort E - Eernegem E 5-11

Jari Claeys E6 2
Steven Rogiers E6 3
Bjorn Schoonvaere E6 2
Sven Van Vooren E6 4










Mooie overwinning tegen E6, E6, NG, NG
Sven, laatste tijd in zeer goede doen, weer 4 op 4
(moet slechts één setje toegeven)


vijfde prov C
Zandvoorde N - Eernegem F 3-13

Robbe Clauw E6 3
Robin Dhondt E6 4
Pieter Vandecasteele E6 3
Cédric Robaey NG 3









Mooie overwinning tegen E6, NG, NG, NG
Cédric NG wint nu 3 klassementsgenoten op rij.
Deze jonge ploeg (vorig jaar nog algemeen kampioen zesde provinciale)
staat aan de leiding in vijfde C !


Het subjectieve oordeel van de voorzitter:
een heel mooi weekend

Ploeg van de week
Met 5 ploegen die winnen, wordt het moeilijk een ploeg van de week
te kiezen. Iedere ploeg komt eigenlijk in aanmerking.
Ik kies toch voor EERNEGEM B, dat met 14-2 wint tegen een ervaren St Denijs,
met 4 op 4 voor Johan S en Hans
 
De eerste performance van het nieuwe seizoen:
Jan VANDECAVEY E0 wint van Simon HOLLEVOET D4 (Paletje) met 3-2
Speler van de week
Ook zeer moeilijk te kiezen deze week:
per ploeg:
- in de A-ploeg ontpopt Christophe (C4) zich als vaste waarde met winst tegen 3 xC4
- in de B-ploeg wint Hans (C6) vlot 4 op 4 tegen D0, D0, D2, D4
- in de C-ploeg wint Jan (E0) tegen een D4
- in de D-ploeg wint Michiel (E6) tegen 3 x E6
- in de E-ploeg wint Sven (E6) vlot 4 op 4 (E6, E6, NG, NG)
- in de F-ploeg wint Robin (E6) 4 op 4 tegen E6, NG, NG, NG en moet zelfs geen setje toestaan

 

 

 


TTC EERNEGEM nieuwsbrief week 2

zaterdag 26 september
week 2:
twee overwinningen
twee gelijkspelen
één nipte nederlaag

tweede prov A
Eernegem A - Menen B 12-4

Koen Feys C2 3
Christophe Clauw C4 2
Johnny Crampe C4 4
Joris Gadeyne C4 3










tegen D0, D0, D2, D2
Aarzelend begin en spannend tot 4-4,
dan scoort Eernegem een 8 op 8.
Johnny is gans het seizoen nog ongeslagen.
Deze nieuwe tegenstander (kampioen uit derde prov) is normaal degradatiekandidaat.


derde prov C
Meulebeke D - Eernegem B 8-8

Lennert Ditillieu C6 3
Johan Schaep C6 1
Glenn Vermote C6 2
Hans Verplancke C6 2









Spannende wedstrijd tegen C6, D0, D0, D2
Eernegem heeft het altijd moeilijk tegen Meulebeke.
Drie vijfsetters gaan naar de thuisploeg, twee vijfsetters naar Eernegem.
Bij 7-7 verliest Johan in de vijfde set met 12-10 en wint Lennert in de vijfde set met 11-9


derde prov A
Eernegem C - Sportline Torhout E 7-9

Kenny Azou D4 3
Johan Desmedt D6 3
Stefaan Roose E0 0
Jan Vandecavey E0 1










Jammerlijke nederlaag voor de C-ploeg tegen een
haalbare tegenstrever: E0, E0, E0, E2
Desastreuse start met 1-5 (met drie vijfsetters verloren),
op het eind nog een come-back, maar te laat


vijfde prov A
Eernegem D - BYE

De D-ploeg was vrij dit weekend


vijfde prov B
Eernegem E - Sportline Torhout G 8-8

Sven Van Vooren E6 3
Steven Rogiers E6 2
Bjorn Schoonvaere E6 2
Pieter Vandecasteele E6 1









Mooie prestatie tegen E4, E4, E6 en NG
Sven wint 3 op 4 (en verliest de eerste match met 13-15 in de belle)


vijfde prov C
Eernegem F - Sportline Torhout H 10-6

Robbe Clauw E6 4
Robin Dhondt E6 4
Koen Dhondt NG 2
Cédric Robaey NG 0









tegen volledig gelijkwaardige tegenstrever: E6, E6, NG, NG
Sterke prestatie van Robbe en Robin.
Koen NG wint in zijn eerste competitiewedstrijd meteen een E6.
 
 
Het subjectieve oordeel van de voorzitter
 
Ploeg van de week:
EERNEGEM F wint van Sportline Torhout H (gelijke klassementen)
met 10-6 en staat aan de leiding in vijfde prov C
 
Spelers van de week
Sven E6 wint 3 op 4 (waaronder een E4)
Robbe en Robin E6 allebei autoritair 4 op 4
Lennert C6 wint 3 op 4 op verplaatsing in Meulebeke
(en is nu al twee weken op rij de beste speler van de B-ploeg)

 

 

 


TTC EERNEGEM nieuwsbrief week 1

zaterdag 19 september:
vlotte winst van B, D, E en F-ploeg !


tweede prov A
Lauwe C - Eernegem A 9-7

Koen Feys C2 1
Christophe Clauw C4 2
Joris Gadeyne C4 3
Hans Verplancke C6 1










tegen C2, C6, C6, D0
Ontgoochelend resultaat van de A-ploeg.
De nieuwe Chinese ballen Xushaofa van Lauwe speelden
daar zeker een rol in.
Enkel Joris speelde op normaal niveau.


derde prov C
Eernegem B - Brugge C 14-2

Lennert Ditillieu C6 4
Johan Schaep C6 3
Glenn Vermote C6 3
Jens Tylleman D0 4










tegen D2, D2, D4 en D6.
Sterke start van de B-ploeg en vooral van de
‘youngsters’ Lennert en Jens.
Zullen zij dit jaar doorbreken naar de A-ploeg op ?


derde prov A
Menen C - Eernegem B 16-0 FF
 
Jammer dat in dit kermisweekend niemand van de
vaste leden van de C-ploeg kon aantreden, waardoor al
op de eerste speeldag forfait moest gegeven worden.


vijfde prov A
Eernegem D - Brugge G 16-0

Stefaan Roose E0 4
Quinten Dumarey E2 4
Omer Tylleman E2 4
Koen Vanthournout E2 4









 
Tegen E6 en NG, NG, NG.
Een veel te zwakke tegenstrever haalt amper één setje


vijfde prov B

Easypay D - Eernegem E 0-16

Sven Van Vooren E6 4
Steven Rogiers E6 4
Bjorn Schoonvaere E6 4
Pieter Vandecasteele E6 4










Tegen NG, NG, NG, NG
Een veel te zwakke tegenstrever haalt amper twee setjes


vijfde prov C
Wenduine E - Eernegem F 10-6

Jari Claeys E6 2
Robbe Clauw E6 3
Robin Dhondt E6 3
Cédric Robaey NG 2










Tegen E4, E6, NG, NG
De F-ploeg kreeg de zwaarste tegenstrever in vijfde prov,
maar bracht het er goed van af.
Sterke prestaties van Robin en Robbe.
 
 
Het subjectieve oordeel van de voorzitter.
Dit weekend moesten weinig spelers tegen een hoger geklasseerde
aantreden. Enkel Joris (C4) won een hoger geklasseerde:
Stan Roelens (C2) van Lauwe met 3-1.